Program

Programmet för den regelbundna repertoaren sätts en vecka i taget, fredag till torsdag, och publiceras vanligen på onsdagar.

Kommande visningar:

söndag 22 oktober - (idag)
13:15Bobbi JeneSalong 3
13:30Märta ProppmättSalong 1
13:4550 vårarSalong 2
14:15CloudboySalong 1 Boka
15:15Prick och Fläck på FläckenSalong 3 Boka
15:30The SquareSalong 2 Boka
16:00KorparnaSalong 1 Boka
16:15Om själ och kroppSalong 3 Boka
18:15ShapeshiftersSalong 1 Boka
18:30Tiden före ossSalong 2 Boka
18:40Silvana - Väck mig när ni vaknatSalong 3 Boka
20:00The SquareSalong 1 Boka
20:30NerudaSalong 3 Boka
20:4550 vårarSalong 2 Boka
måndag 23 oktober - (imorgon)
18:15NerudaSalong 3 Boka
18:30ShapeshiftersSalong 1 Boka
18:40KorparnaSalong 2 Boka
20:15Tiden före ossSalong 1 Boka
20:30Bobbi JeneSalong 3 Boka
20:4550 vårarSalong 2 Boka
tisdag 24 oktober
13:00Tiden före ossSalong 1 Boka
13:15KorparnaSalong 3 Boka
15:0050 vårarSalong 1 Boka
15:15Bobbi JeneSalong 3 Boka
18:15Om själ och kroppSalong 3 Boka
18:30ShapeshiftersSalong 1 Boka
18:40KorparnaSalong 2 Boka
20:15The SquareSalong 1 Boka
20:30NerudaSalong 3 Boka
20:4550 vårarSalong 2 Boka
onsdag 25 oktober
10:00Snipp Snapp Snut - Småfolkets bio Salong 1 Boka
18:15NerudaSalong 3 Boka
18:30Saint Amour - Ciné FrançaisSalong 1 Boka
18:40KorparnaSalong 2 Boka
20:15Om själ och kroppSalong 3 Boka
20:30Tiden före ossSalong 1 Boka
20:45Silvana - Väck mig när ni vaknatSalong 2 Boka
torsdag 26 oktober
13:00Tiden före ossSalong 2 Boka
13:15KorparnaSalong 3 Boka
15:0050 vårarSalong 1 Boka
15:15Bobbi JeneSalong 3 Boka
18:15Om själ och kroppSalong 3 Boka
18:30ShapeshiftersSalong 1 Boka
18:40KorparnaSalong 2 Boka
20:15The SquareSalong 1 Boka
20:30NerudaSalong 3 Boka
20:4550 vårarSalong 2 Boka
söndag 29 oktober
18:30Roberto Bolaño – La Batalla Futura - Cine en españolSalong Boka
tisdag 31 oktober
18:3024 veckor - Tyska tisdagarSalong 1 Boka
onsdag 01 november
10:00Snipp Snapp Snut - Småfolkets bio Salong 1 Boka
18:30Steg för steg - Ciné Français / FörhandsvisningSalong 1 Boka
onsdag 08 november
18:30Dalida - draft - Ciné FrançaisSalong Boka
18:30Dalida - dömd att älska - Ciné FrançaisSalong 1 Boka
söndag 12 november
18:30Todos están muertos - Cine en españolSalong Boka
tisdag 14 november
18:304 Könige - Tyska tisdagarSalong 1 Boka
onsdag 15 november
10:00Snipp Snapp Snut - Småfolkets bio Salong 1 Boka
18:30Så länge hjärtat kan slåSalong 1 Boka
onsdag 22 november
10:00Vem lurar Alfons? - Småfolkets bio Salong 1 Boka
18:30120 slag i minuten - Ciné FrançaisSalong 1 Boka
söndag 26 november
18:30Una mujer fantástica - Cine en español, förhandsv. 90 kr, sv textSalong Boka
tisdag 28 november
18:30Tod den Hippies!! Es lebe der Punk! - Tyska tisdagarSalong 1 Boka
onsdag 29 november
10:00Vem lurar Alfons? - Småfolkets bio Salong 1 Boka
18:30Let The Sunshine In - Ciné Français, förhandsvisningSalong 1 Boka
onsdag 06 december
10:00Vem lurar Alfons? - Småfolkets bioSalong 1 Boka
tisdag 12 december
18:30Det var en gång i Tyskland... - Tyska tisdagarSalong 1 Boka